NORVEGŲ KALBOS KURSAIPasirink tau tinkamus kursus

https://norvegukalba.com/wp-content/uploads/2019/04/hero_books.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://norvegukalba.com/wp-content/uploads/2019/04/letter_a.png

Lygis A1 ir A2Pradedantysis

Šis kursas padės tau žengti pirmuosius žingsnius su norvegų kalba ir pasiekti A1 (Lūžio) ir A2 (Pusiaukelė) mokėjimo lygį. A1 lygis yra skirstomas į A1 dalis 1 ir dalis 2.

Čia mes susipažinsime su gramatikos pagrindais. Mokydamiesi naujų žodžių, ne tik plėsime savo žodyną, bet pamažu imsime suprasti tuos, kurie yra aplink mus.

Baigus A2 kursą sugebėsi suprasti sakinius ir dažnai vartojamus posakius, susijusius su svarbiausiomis gyvenimo sritimis (pavyzdžiui, apie asmenį, šeimą, pirkimą, vietos geografiją, darbą). Sugegebėsi komunikuoti įprastose kasdienėse situacijose apie žinomus dalykus, kai tereikia pasiteirauti informacijos ar ją suteikti.

Lygis B1 ir B2Savarankiškas vartotojas

Šis kursas padės Jums tapti norvegų kalbos savarankišku vartotoju ir pasiekti B1 (Slenksčio) ir B2 (Aukštumos) mokėjimo lygį.

Jūs sugebėsite suprasti aiškių tekstų apie žinomus dalykus svarbiausias mintis. Sugebėsite bendrauti daugelyje numatomų kasdienio gyvenimo situacijų ir kai kuriose netikėtose situacijose, kurti paprastą rišlų tekstą įprastomis arba jam įdomiomis temomis.

Čia mes sugebėsime suprasti sudėtingus tekstus, pakankamai spontaniškai ir laisvai bendrauti žodžiu ir raštu. Sugebėsime kurti aiškų, detalų tekstą daugeliu temų ir paaiškinti savo požiūrį svarstomais klausimais.
https://norvegukalba.com/wp-content/uploads/2019/04/letter_b.png
https://norvegukalba.com/wp-content/uploads/2019/04/letter_c.png

Lygis C1 ir C2Geras vartotojas

Elevate your vector art in the advanced digital Illustration course at Tabula. Instructor-led creative classes at your pace.
bt_bb_section_top_section_coverage_image

Kursų datos


Norvegų klb
gramatika

Norvegų klb
tarimas

Darbo
paieška

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Kontaktai
Maura, Jessheim, Kløfta
+47 48118538
Monday - Friday: 8 AM - 5 PM
Naujienlaiškis