NaujienosUncategorizedMotyvacija išmokti norvegų kalb

20 gegužės, 2020by Marius Andersen
https://norvegukalba.com/wp-content/uploads/2020/05/200305212155-20200305-motivation-wellness-exlarge-169.jpg

Norvegų kalbą išmokti lengviau tiems, kurie turi labai stiprią motyvaciją, ypač, jei kalbos mokomasi savarankiškai. Kai būna sunku ir norisi viską mesti reikėtų pasistengti prisiminti, kodėl reikia ir yra labai svarbu išmokti svetimą kalbą.

Kiekvienas, kuris mokosi norvegų kalbos turėtų sudaryti sąrašą, kodėl nori išmokti naują kalbą. Reikėtų parašyti kuo ilgesnį sąrašą. Tada jį atsispausdinti ir pakabinti matomoje namų vietoje arba tiesiog laikyti ant kompiuterio darbalaukio. Kai apims abejonės, paimti lapą arba atsiversti tekstinį dokumentą ir paskaityti. Greičiausiai motyvacija mokytis vėl grįš.

Mes turime mažiausiai penkis motyvacijos šaltinius kalbos mokymuisi:

  • ➢ Socialiniai santykiai: susirasti naujų draugų, atrasti ryšių ir draugystės poreikį.
  • ➢ Gerovė : rasti gerai apmokamą darbą ir turėti daugiau galimybių pajamoms gauti (pavyzdžiui, pradėti savo verslą).
  • ➢ Asmeniniai pasiekimai: įgyti aukštesnį statusą darbe, padaryti profesinę pažangą.
  • ➢ Išvengimas/Sužadinimas: pašalinti nuobodulį, suteikti pokyčių kasdienei rutinai darbe ar namie, sušvelninti kitus įtempto gyvenimo įvykius.
  • ➢ Smalsumas ir pomėgiai: mokytis mokymosi labui, siekti žinių savo paties labui, patenkinti smalsų protą.

Be abejonės keletas išorinių priežasčių verčia jus įtikinti mokytis. Tačiau Troškimas mokytis norvegų kalbos turi ateiti iš vidaus. Kai tik nuspręsite, kad norite paversti norvegų kalbos mokymąsi įpročiu, priklausys tik nuo jūsų, kad tai taptų jūsų gyvenimo prioritetu.

Pagalvokite ir parašykite, kas jus motyvuoja mokytis norvegų kalbos ir surašykite šiuos veiksnius prioritetine tvarka, Pirmas – pats svarbiausias (išvardinkite bent jau 20 priežasčių)

Marius Andersen

Kontaktai
Maura, Jessheim, Kløfta
+47 48118538
Monday - Friday: 8 AM - 5 PM
Naujienlaiškis