NaujienosVisos norvegų kalbos pamokos vyks interrnetu

28 kovo, 2020by Marius Andersen
https://norvegukalba.com/wp-content/uploads/2020/03/road-sign-663368_1920-768x543-1.jpg

KARANTINO metu nesustojame. Mes dirbame ir konsultuojame tik persikėlę į virtualias erdves ištuštėjusiose klasėse arba namuose. Mokymų proceso mokykla nesustabdė, KARANTINO METU mes mokiname nuotoliniu būdu ONLINE.

Mes rūpinamės jūsų ir mūsų saugumu, tad nuo balandžio 1 d. pradėsime vykdyti mūsų norvegų kalbos mokymus nuotoliniu būdu (E-Learning). Pamokos vyks realiu laiku, įprastu grafiku, su tuo pačiu mokytoju, tik kursų lankytojai dirba iš namų, ne klasėse. Kvietimas su nuorodomis prisijungti prie platformos (kurios įdiegimas yra nemokamas) bus atsiųstas kiekvienam mokiniui el. pašto adresu. Gavę kvietimą, paspauskite  aktyvią nuorodą ir sekite programos nurodymus. Atėjus jūsų pamokos laikui – būkite pasirengę mokytis. Reikalingos priemonės darbui: internetas ir kompiuteris (taip pat galima naudoti planšetinį kompiuterį ar telefoną). Svarbu, kad būtų girdimas garsas, bei veiktų mikrofonas. Vadovėliai, jei jie naudojami kursų metu.

Tačiau mes kviečiame nesustoti ir savo norvegų kalbos įgūdžius tobulinti mokantis savarankiškai internetu: https://norvegukalba.newzenler.com/courses

Šiandien laimi tie, kurie nepailstamai ugdo savo norvegų kalbos įgūdžius ir kasdien atranda vis daugiau laiko mokintis internetu.

Sekite informaciją.

Marius Andersen

Kontaktai
Maura, Jessheim, Kløfta
+47 48118538
Monday - Friday: 8 AM - 5 PM
Naujienlaiškis